Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.

Květen 2011

My new photos

28. května 2011 v 21:13 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Foto


My drawings

28. května 2011 v 21:08 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Foto
Jednou sem se taaak moooc nudila, že mě to donutilo kreslit si. Na jedné je celebrita, kterou strašně obdivuju a kdo mě zná tak ví o kom mluvím. Na té druhé jsem já a ta se mi moc nepovedla.Tak jak se vám líbí?

Plnohodnotný článek?

28. května 2011 v 11:11 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Píšu a píšete

....ale o čem?Poviná školní četba, učení mučení a nesnesitelná bolest

24. května 2011 v 20:50 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary
Ahojky miláčci

chci vám jen připomenout TENHLE článek.


Jinak musím číst povinou školní četbu a momentálně je to Chrám matky boží v Paříži. Není to až zas tak hrozné jak se může zdát. Navíc tahle kniha byla předlohou pro film Zvonik u matky boží. tento film už jsem viděla a tak pro mě není obtížné tuhle knížku pochopit.
Učení mučení..... ano to je bohužel pravda, ale naštěstí jsou maturity a my se tento týden neučíme, nebo učíme ale ne moc. Spousta hodin nám odpadá a tak je to v pohodě.
Ale bohužel mě trápí nesnesitelná bolest nohou, která se znásobuje, když nosím žabky, takže jsem je kopla do skříně a neobuju je.
Ale dost o mě.

Pozn. Lucinko?! Pozdrav pro tebe.

Tak se zatím mějte hezky a užívejte si teplého počasí!

Nový design 0.7

23. května 2011 v 21:39 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Úvod - Něco o blogu
Tak je tu .... myslím že se povedl


Nákupy

23. května 2011 v 21:16 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary


Takže minulý týden jsem trochu nakupovala a tady se musím trochu pochlubit


Takže první je modrá košile, kterou mám i v růžové protože se mi hrozně líbila a byla sem nadšená z materiálu. Prostě bomba!
Více je v celém článku

Jak zůstat svěží ve vedrech?

23. května 2011 v 20:53 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Píšu a píšete
Promiňte, ale nevěděla jsem kam tenhle článek umístit a tak sem ho dala do Naše názory. Je to vlastně můj názor a ráda bych aby jste se taky vyjádřili a napsali nějaký svůj tip.

Tak a těď už k tomu jak zůstat svěží ve vedrech:

  • Za prvé to ovlivní způsob oblékání. Já raději volím světlejší barvy, volnější strihy a jemné a
    prodyšné látky. K zahození nejsou volné letní šaty, klidně delší. Není pod nimi skoro vůbec horko to mi věřte, mám to vyzkoušené.
  • Další jsou boty. Určitě by měly být maximálně pohodlné. Nepohodlné lodičky, ve kterých se vám potí noha a dřou vás, vám určitě moc nepřidají a bude v nich "uhnané" a budete otrávené z toho, že vás bolí nohy. To ve vedrech moc nepřidá. Určitě bych volila žabky nebo jiné otevřené botičky.
  • Účes, ten dělá hodně. Jinak se budeš cítit, když budeš mít vlasy rozpuštěné a jinak, když si je vyčešeš například do nějakého copu. Taky pomáhá když si sepneš vlasy co ti padají do obličeje.


  • Vůně. Určitě by ses měla častěji sprchovat. Nic jiného pot nezničí a nezakreje. Takže ráno sprška a po ní nějaká krásná vůně. Určitě sebou nos v kabelce jakoukoliv vůni i přes den. Také kapesníčky, aby sis mohla otrít pot.
  • Make up. Pokud to nutně nepotřebuješ tak si make up nedávej. Stejně se ti potem smeje a ty se budeš lesknout. Já sebou v parných dnech nosím spoustu kapesníčků, kterými trochu setřu pot a zbavím se mastnoty z pleti a potom použiju pudr. Rozhodně nejaký matující a dobře krycí, např. od miss sporty.
  • Pokud se přes den potřebuješ ochladit tak ti pomůže např. namočit si ruce a předloktí studenou vodou a mokrou ruku chvíli položit dozadu na krk. Mám to vyzkoušené a pomáhá to aspoň na chvíli v nějvetší nouzi.
  • Hodně pij a nos s sebou láhev s voudou, nejlépe s obyčejnou. Občas si s ní můžeš i namočit ruce. Pitím se tvůj organismus schladí "uvnitř". Zastávám pravidlo, že když chladím uvnitř (pitím studeného) musím chladit i zvenčí (namočení rukou).
Pokud máte ještě nejaký nápad tak rád uvítám.

New playlist

23. května 2011 v 20:06 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Videa
Takže... nový playlist najdete pod rubrikami.

Na prvním místě je pro mě určitě Lady Gaga a její nový song Judas
Na druhém místě je u mě Nicky Minaj - Super Bass
Dále je tu milovaná Avril a skvělý a pozitivní song Smile
Jako další tu máme Rihannu a California king bed
Dalším super sogem je Estoy Enamorado od Wisin & Yandel
A jako poslední Mirami - Sexualna
Která je nej?

Z5 k větší aktivite

23. května 2011 v 19:24 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary

Ale vážně, slibuju!

Budu se tomu tady víc věnovat. Pěkně sem se na vás vykašlala, ale blog mi zase začal scházet. Chybí mi ty vaše komentáře. TY KRÁSNÉ KOMENTÁŘE!
A teď na vás něco chystám, tak se těšte!


Jaké téma? aneb výzva pro vás!

23. května 2011 v 19:17 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary

Ahoj moji milovaní věrní čtenáři,

mám pro vás výzvu a to velkou. Napište na jaké téma mám psát a já opravdu napíšu o všem co si napíšete, pokud to nebude něco neslušného.

Nemusíte se bát a piště co vás zajímá a o čem se chcete více dozvědět.

Budu se moc těšit.

Váš Wendyyysek


Jenom kdyby vás to zajímalo

17. května 2011 v 21:49 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary
Ahoj děvčata!
Jen pár info o tom co právě robím
PÍŠU SI TAHÁKY! heh no jo i na střední je občas potřebuju. No ale vůbec mě to nebaví. Je toho strašně moc. To se nedá napsat a ještě se musím učit - do dějepisu a češtiny.

No jinak si půjdu zase obarvit vlásky a pak sem dám nějakou fotku.

Zítra jdu do obchůdku pro pudříček

Tak se tu mějte dámy já letím dopsat ty taháky.

Random photos

17. května 2011 v 21:36 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Foto
Tak mám tu nějaké fotky. Většinou jsem na nich já, ale jsou tu i fotky trochu jinho rázu. Všechny jsem fotila já, takže nekopčete!
Jo a jsou všechny upravované.

Tak a tady je moje včerejší večeřě :D

Blog.cz zase stávkuje aneb další porucha, tentokrát obrázky!

16. května 2011 v 23:05 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary
No je to vážně super. Chtěla jsem přidat nějaké fotky které jsem fotila. Takové randoms, které jsem našla a upravila. Jenomže to by to tady muselo fungovat, že? No jistě blog se zase rozesr*l a tak si o článku s fotkami můžu nechat jenom zdát.

No jinak sem hrozně šťastná z toho včerejšího hokeje. Podruhé porazit Rusko a ještě k tomu 7:4 to je výkon. Sem ráda že ti naši chlapci získali aspoň bronz, i když bych byla radši, kdyby vyhráli. No co třeba příště. Budu zase fandit jako o život.

Tak tentokrát je to jen takový suchý čánek bez jediné fotky. Bohužel, nedá se nic dělat. Ale jak se znám tak se mi zítra nebude chtít přidávat.

Tak dobrou noc.
S láskou Váš Wendyyysek

Milujeme hokej a nové botičky

9. května 2011 v 23:06 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary
Hello!

Tak jakpak se máte moji miláčkové?
Určitě ste si všimli, že nepřidávám nějaké pořádné články a píšu jen deník, ale prostě na to nemám tolik času.

Za další sem se chtěla vyjádřit nad hokejem. Miluju je! Jsou úžasní hlavně dnes kdy hráli proti Německu a vyhráli 5:2. Moc jim fandím a doufám že jim to vydrží. A snad už nebudou mít další zranění jako do teď.
A tady je oficiální hymna MS v hokeji.

Kristina - Life Is A Game

Tak a teď už o dnešku, který pro mě byl dost náročný. Hned ráno jsme měli tělocvik a šli sme
běhat do parku a já mám zničené a bolavé nohy. Naštěstí sme dnes měli jen 4 hodiny a pak sme šli na oběd. Potom sem zase letěla na nádraží a z nádraží zase do města. Cestou sme potkali asi 3 lidi a zakecali sme se. Potom sem měla srazek s mamkou a šli sme koupit ty nové botičky. Zkoušela sem si jich hned několik dalších, ale už jsem měla tak nateklé nohy že sem už nemohla obout žádné v mojí velikosti. Tak už sem to vzdala a šli sme domů a já si odnášela krásné botičky. Teď sem se dokoukala na hokej a sem sppokojená a totálně unavená. A měla bych se ještě učit. Dávám sem fotky mojich botiček a na jedné je i make up. K němu dodám jen to, že jsem měla i lepší.Fotky se celkem vyvedly. A z botiček mám mega radost.
Tak se s vámi loučím a těším se na komentáře.

About this week

7. května 2011 v 21:33 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary


Ahoj, Ahoj!!!


Tenhle výkend byl vážně skvělej, až na vyjímky.

Začnu od nedělního večera, kdy jsme byly skamarádkama a s turkama na koncertě v divadle. Bylo to fajn, seznámila sem se tam s jednou holkou a po koncertě sme šli do restaurace i s turkama. Tam začala největší sranda. Já jako jediná jsem se bavila napřed s jejich učitelem a pak i s nima, samořejmě jen anglicky. Pomáhala mi učitelka, která seděla vedle mě, tak to bylo v pohodě. Pak sme se fotily a říkaly sme jazykolamy. Docela sme se u toho nasmáli.
Pak sme se spolu rozloučily česky, anglicky i turecky, což se řekne hoscakal a vyslovuje se to hoš ča kal. To znamená sbohem nebo dobrou noc.

V pondělí jsme měli večírek, který byl ze začátku nudný, ale ak se to rozjelo a pařili sme až do deseti. Dokonce tam přijeli zástupci zákona. Ale na ten večer budu spomínat ještě hodně dlouho.


V pátek sem nebyla ve škole a opoledne sem byla nakupovat s kamoškou. Koupila sem si make up a pak ho vyfotím abyste věděli, teda pokud vás to zajímá. Taky sem si vybrala nádherné botičky do tanečních a pujdu si pro ně v pondělí. Doufám že tam budou mít ještě moji velikost jinak asi vyskočím z okna Ty vám taky musím později vyfotit. Možná udělám větší nákup.


Tak se s váma loučím, mějte se a posílám pozdrav Lucince!!
Páá zlatíčka.