Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.

Březen 2011

Začít Žít!

25. března 2011 v 22:58 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary


Ahoj

Neozvalala sem se od neděle a mrzí mě to, že tu nejsem, ale na prvním místě je pro mě uspořádat si život. Potřebuju už konečně ZAČÍT ŽÍT!!! Normálně, podle sebe a pokud mi to nevyjde tak to všechno vzdám. Mám dvě možnosti, buď zabojuju nebo se vzdám. Zatím se snažím bojovat a už se nenechám nikým a ničím ovlivňovat a nebudu poslouchat ty co mi kecají do života!
Snažím se dokopat k tomu, abych něco přidala. Nemám na to náladu ani chuť. Mám doma problémy a domů vlastně chodím takřka jen přespávat. Kdybych nemusela, už se nevrátím.
Přemýšlela jsem, jestli s blogem skončit, ale zatím to nemám v úmyslu. Tenhle svět pro mě už něco znamená a našla sem tu jednu bezvadnou holku, se kterou si moc rozumím a doufám že se obě co nejdřív vrhnem zase do toho blogového světa.

Chtěla sem jen říct, že je to teď pro mě těžké a nevím jak to bude dál. Nevím co bude zítra, a už vůbec nemám tušení co bude s blogem. Nekončím a doufám že to tu budete navštěvovat i dál.

Díky vám všem.

Váš Wendyyysek


Důležité oznámení!

20. března 2011 v 22:22 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary
Ahoj

nebudu to protahovat a oznamuju vám že asi na blog ted bud nebudu moc pridávat a nebo tu nebudu vůbec. Mám problémy doma, celkem vážné.
AFFS - nemažte si mě prosím!
Děkuju za pochopení zlatíčka.
Váš Wendyyysek

PS: Moc mě to mrzí, ale prostě nemůžu jinak. Na blog se stoprocentně vrátím co nejdřív.

Zrada od přítele

19. března 2011 v 23:49 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Píšu a píšete
Zrada od přítele tak bolí a věřte mi .... já jich zažila nespočet. Abych pravdu řekla od nepřátel
to čekáte a ani vás to nezarazí. Někdy si toho vůbec nevšímáte a dokonce to ani nebolí. Ale od přítele, to je jiné. Takovou zradu si pamatujete navždy a i když příteli odpustíte, už to většinou nebývá jako dřív. Už mu nesvěříte vše a vždy si část tajemství necháte pro sebe. Když se bude bavit z ostatními, budete na pochybách a budete se bát jestli nemluví o vás. Možná byste chtěli slyšet nějaký příbeh že? Já vím že spousta z vás, ačkoliv to nepřiznáte, má příbehy ráda. A tak vám jeden povím. Bude to, jako kdybych to popisovala já .... možná se to stalo a možná ne, ale to už si nechám pro sebe.


Moje kamarádka byla už dlouho zamilovaná do jednoho kluka co bydlel kousek od ní. Potkávali se a často si psali přes icq a facebook. Nikdy ale nemluvili z očí do očí, přesto že se potkávali skoro každý den. Já věděla jak vypadá a taky jsem ho často potkávala, když sem vodila sestru do školy. Mě se moc nelíbil a popravdě nevím co na něm viděla, každopádně sem respektovala její vkus na kluky a nekomentovala jsem to.
Jednou když sem se zase po dlouhé době podívala na facebook, sem měla žádost o přátelství. Přidal si mě on, ten o kterém sem každý den poslouchala chválu na jeho vtipnost a krásu. Přidala sem si ho taky a on mi začal psát. Po chvíli ze mě vydoloval i icq číslo. Tak jsme si psali na icq. Přemluvil mě ať se ráno nachvilku sejdeme a já souhlasila. Neviděla sem v tom nic špatného.
Ráno sem ho však nezastihla a tak sem se stavila pro kamarádku a šli sme spolu do školy. V klidu jsem jí řekla že jsme si spolu psali, a že je fajn. Nedošlo mi však co tím způsobím.
Odpoledne sem šla do jídelny sama, protože mi ostatní bůhvípřoč utekli. Před odpolední hodinou sem se však dozvěděla od ostatních že mě moje nejlepší kamarádka pomlouvala jaká jsem coura a že mě má plné zuby. Slzy se mi hrnuly do očí, ale překonala sem se a neplakala jsem. Byla sem jen upřímná, a chtěla sem aby věděla že si s ním píšu a to bez postraních úmyslů. Já o něj nejevila nejmenší zájem. Ale ona? Tak se mi odvděčila.
Po pár dnech přišla omluva. Nikdy už sme nebyly kamarádky. Myslím že sem neudělala nic špatného, jen sem řekla pravdu.
Nakonec vyšlo najevo že ten kluk si s ní jen pohrával a motal jí hlavu. Už nikdy sme se ani jedna nepokoušely obnovit naše přátelství, protože by to stejně nemělo cenu.

Jaký máte názor na tuhle povídku a kdo je podle vás vinen? Kdo podle vás zradil?
Napište mi co si myslíte, budu vám vděčná.

Holka - každý týden jíný .... nevyrovnaná osobnost?

19. března 2011 v 23:23 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Píšu a píšete
Vždycky takhle večer nebo v noci se pouštím do zajímavých úvah.
Dnes sem jen tak náhodou s mamkou narazila na téma - holka střídá kluky jako ponožky.
Podle mě je taková holka absolutně nevyrovnaná osobnost a neví co chce. Možná to tak není, třeba chce jen poznat toho pravého, ale nedaří se jí ho najít. Ale většinou je to čistá frajeřina. Holka co je každý týden zamilovaná do jiného kluka je podle mě..... víte co nebudu to říkat.
Možná za to ani nemůže, může to být způsobeno jejím dospíváním a vyrůstáním v neúplné rodině. Každopádně každá taková dívka by si měla udělat pořádek v životě, citech a uspořádat priority. Pro mě není důležité že teď nikoho nemám, já se prostě musím zamilovat a na románek na 3 dny nemám povahu. Možná mám staromódní názor, ale to bude asi tím že mám starší rodíče a sem, jak já říkám, ze staré školy. Možná se mnou ale bude spousta dívek souhlasit.

Asi bych měla, ale nechce se mi.

19. března 2011 v 15:38 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary
Je mi jasné že bych měla přidat článek, který sem slíbila a mám ho už z poloviny nachystaný, ale nechce se mi. Vlastně se už od včerejška necítím dobře, žaludek mám jako na vodě, cítím se jak po flámu a pořád bych spala. Sem naprosto otrávená zkaženými prázdninami, ale teď už s tím těžko něco udělám.
Asi zase zkouknu nějakej filmeček u kteryho opět usnu a budu se zbytek dne válet, ale kdyby měl někdo z vás nějaký dobrý typ na film klidně napište.
Tak já se du zase povalovat a doufám že večer něco přidám.

Tak se zatím mějte zlatíčka a já se ozvu, až bude náladička.

Jen tak z nudy ...

18. března 2011 v 18:14 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary
Ahojky

Dneska celkem nuda zase. Vstávala sem v 7, nechápu proč tak brzo, ale usnout sem už nejak nemohla. Pak sem chystala článeček, který tu brzo bude a četla ty mamčiny časopisy - hrozná drbárna , ale jinak fajnees den. Chtěla sem ještě upozornit na soutěž. Zatím mám jen jednoho zájemce, tak doufám že se polepšíte!
A teď písničkaaa:

Rihanna - S&M

XOXO Wendyyysek

Nový design 0.6

17. března 2011 v 20:21 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Úvod - Něco o blogu
Tak máme tu nový des a musím říct že se mi povedl ... já vím samochvála smrdí ale ... já prostě musím.

Good luck ...


Když se nudím ....

17. března 2011 v 19:34 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Úpravy obrázků
Tak to jsou jen takové pokusy zase...Hodnocení blogu 0.1

17. března 2011 v 16:50 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Hodnocení Blogů
Takže dnes ohodnotím tento blog> miley-cyrus58.blog.cz

A hned k věci:

Design:
Tak pokud jde o takový první dojem, tak na mě tvůj blog působí malinko chaoticky. Chtělo by to možná okraje stránky, protože stránka sama o sobě je dost široká a každému nevyhovuje neustálé posunování do strany. Pokud jde o barvy, chtělo by to asi zvolit nějakou světlejší barvu, protože když je na tvém blogu někdo déle mohou ho bolet oči. (pozn: já osobně mám ráda bílou, oranžovou,
růžovou, šedou, modrou a podobné samozřejmě světlé barvy, to je samozřejmě jen taková moje vsuvka a tím se řídit vůbec nemusíš).

Menu:
K menu nemám co vytknout, je velmi přehledné. Líbí se mi jak si menu doplnila obrázky, moc se to hodí. Líbí se mi tam naprosto všechno.

Články:
Tak pokud jde o články tak sem nadmíru spokojená. Je vidět že blog tě baví a přidáváš každý den, což je moc dobře. Taky musím pochválit tvoje výtvory, které jsou všechny strašně moc krásné.

Shrnutí:
Nakonec bych řekla, že tenhle blog dokáže zaujmout a na to jak je jeho autorka poměrně mladá, tak je vidět že má snahu a myslím že blog bude mít ještě velký úspěch. Ale na druhou stranu je na jejím blogu hodně práce. Ale já už skončím s tlacháním, vlastně ještě chci popřád hodně štěstí a jen tak dál!


A nakonec, kdo by měl zájem o hodnocení, tak se zapište buď sem a nebo pod záhlaví.

Tron: Legacy

16. března 2011 v 17:45 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Filmy
Z tohohle filmu sem naprosto unešená, sice je zatím s titulky, ale rozhodně stojí za to se na něj mrknout. Nebudu vám popisovat o čem film je, protože se na něj musíte podívat. Ani nevím jak bych ho vlastně ve stručnosti popsala ale dám vám sem malou ochutnávku.
Asi nemám co bych víc řekla.
Ale ten film mě naprosto dostal.
Užíjte si ho!

Beautiful girl - Miley!

16. března 2011 v 17:31 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Miley Cyrus
Mám tu pro vás pár fotek,které rozhodně stojí za shlédnutí.


více v celém článku ....

Pěkná magořina .... xD

16. března 2011 v 16:31 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary
Z téhle písničky jsem celkem mrtvá .... začíná až tak 1:15 .... a určitě jste si někdo všiml že sem přidala music v menu ..... doufám že si něco poslechnete, protože jsou nejlepší a tady je jedna z nich ....
Je to teda pěkná magořina

Shake that!


SNL - animka s Mils

16. března 2011 v 15:47 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Úpravy obrázků
Taak máme tu animačku s Miley ..... Vypadá fakt úžasně.

Nekopčete to děckaaa..... jenom affs můžou

Soutěž? Kdo chcete?

15. března 2011 v 22:09 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary

Kdo budete chtít tak napište .... když se mi přihlásí aspoň 7 lidí soutěž bude.

Jednalo by se o grafickou soutěž. Pokud se přihlásí víc lidí tak zveřejním podrobnosti.Budu se těšit na přihlášky.


Rozvrh se Selenou

15. března 2011 v 22:04 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Úpravy obrázků


Na jaké téma?

15. března 2011 v 20:12 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary
Minulý článek Nevěřte Internetu! měl celkem ohlas a tak se vás ptám, jaké téma teď?
Jestli vás něco napadne tak klidně napište budu moc ráda.


Tak pište koťata moje


Vectorková animačkaa :D

15. března 2011 v 20:07 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Úpravy obrázků


Tak doufám že se líbí!
A děcka nezapomeňte jednu věc:

Shake That!Selena Gomez - Who Says

15. března 2011 v 14:36 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Videa
Hledala jsem tohle video na youtube, ale když sem ho našla tak nešlo spustit a tak sem ho našla na vimeo.com. Takže kdo ho ještě neviděl tak šup koukněte!!!

komu to nejde tak odkaz TADY


Velmi divná nálada

14. března 2011 v 23:06 | Wendyyysek (Wendy eM) |  My Diary
Taky to znáte? Chvíli se smějete a pak najednou z ničeho nic je vám až skoro do pláče?
Někdy mám takovou náladu, třeba jako dnes. Všechno se na mě sype. Nudím se, a při tom nestíhám to co chci!
Sem naprosto otrávená a asi na mě něco leze, chytila sem to od segry a navíc ..... bolí mě zub!
Je to pekně na houby...
Tak a tady už jedna fotka s mou sestřičkou, je sice starší ale nevadí.

Mějte se krásně.
XOXO
Wendyyysek (Wendy eM)

Graphics With MC

14. března 2011 v 16:50 | Wendyyysek (Wendy eM) |  Úpravy obrázků
Myslím celkem povedené